Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ruch Opatrzności Bożej

Opatrzność Boża jest to opieka Boga nad światem i ludźmi


Nowiny

Ruch Opatrzności Bożej na beatyfikacji Jana Pawła II

Email Drukuj PDF

Z wielką radością uczestniczyłam na uroczystościach beatyfikacyjnych w Rzymie. W sposób szczególny w czasie Mszy św. mogłam Jezusowi polecić wszystkich tych, którzy tworzą naszą wspólnotę i chcą zmagać się w swoim życiu o wiarę i czystość.

s. Alberta

Zdjęcia z Rzymu są dostępne w Galerii.

Poprawiony: niedziela, 15 maja 2011 17:22

Chrystus Zmartwychwstał!

Email Drukuj PDF

Chrystus Zmartwychwstał!

Wszystkim zaglądającym na naszą stronę życzymy głębokiej wiary w to, że Zmartwychwstały Chrystus ma moc przemienić każdą ciemność i pokonać każde zło. Życzymy wiary w Jego miłość, która wskrzesza tych,

których inni już spisali na straty. Niech Pan przymnoży nam wiary w to, że jest z nami przez wszystkie dni aż do skończenia świata.

 

Wielki Post w Ruchu Opatrzności Bożej to czas spotkań i wspólnych wyjazdów. To również przygotowania do beatyfikacji Jana Pawła II.

Poprawiony: środa, 20 kwietnia 2011 19:44

Wielki Post w Ruchu Opatrzności Bożej

Email Drukuj PDF

Z wielka radością przedstawiciele dziecięcego i młodzieżowego Ruchu Opatrzności Bożej odwiedzili Dom Dziecka w Walendowie. Można było zauważyć, że  bardziej jednak ucieszyła dzieci z Domu Miłosierdzia nasza obecność i możliwość wspólnej zabawy niż ofiarowane słodycze i zabawki.

Wszyscy mamy nadzieję, że takich wspólnych spotkań będzie więcej.

Zapraszamy do oglądania zdjęć w Galerii.

Strona 3 z 3